Ремонт автоелектороніки в Одесі недорого та швидко

Термінова діагностика до 30 хвилин при вас

Запис на ремонт (048)794-44-02 та приходьте за адресою вгорі сайту

ВАЖЛИВО!У ЗВ’ЯЗКУ З ВІДСУТНІМ ТЕХНІЧНОЇ МОЖЛИВОСТІ ПОКИ НЕ ЗДІЙСНЮЄМО РЕМОНТ АВТОЕЛЕКТРОНІКИ. ПРИНОСИМО СВОЇ ВИБАЧЕННЯ!

Послуга: ремонт автоелектроніки

Ціна: від 500 грн до доцільності

Час виконання: від 1 до 3-х днів діагностика, ремонт від 1го до 7ми днів (у разі звичайних ремонтів)

Гарантія: на роботи та запчастини від 3 до 12 місяців

ВАЖЛИВО! В ремонт приймаємо окремий знятий блок управління. Ми не СТО, у нас немає витягів, боксів та інших умов для зняття/установки автовузлів. Тим не менш, якщо вам потрібно зняти блок і це технічно можливо, то оплачується окремо, залежно від витраченого часу і складності. На даний момент від 350 до 800 грн.

Ремонт електромобілів Leaf Tesla i3

Ремонт електроніки Leaf Tesla i3

Комп’ютерна діагностика авто

Ремонт блоків керування електромобілів

Ремонт зарядних пристроїв на електромобілі

Ремонт автомагнітол

Ремонт GPS навігаторів

Ремонт автоелектроніки передбачає ремонт електричних блоків звичайних автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння і електромобілів. У нас немає витягів, боксів, стендів. У штаті немає автослюсарів чи механіків. Ми інженери, які розуміють в електроніці і якщо з вашим блоком управління щось не так, ми зможемо вирішувати проблему або якщо не зможемо, вкажемо на якій підставі.

Фахівці сервісного центру ІТСА виконують якісний ремонт автоелектроніки на професійному обладнанні та завжди за доступними цінами. Для цього створено всі умови – працюють виключно професіонали з досвідом виконання ремонту, якісного обладнання, інструментів.

При виконанні ремонту автоелектроніки майстри використовують лише оригінальні, фірмові запчастини. Завдяки цьому як ремонт ви можете не сумніватися.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ РЕМОНТ АВТОЕЛЕКТРОНІКИ В ОДЕСІ?

Вартість ремонту автоелектроніки від 500 грн до доцільності. Від ціни залежить 1. Складність робіт 2. Час, витрачений на ремонт 3. Вартість запчастин 4. Вартість робочого бу блоку. Точніша сума буде відома лише після проведення діагностики та виявлення несправності. У сервісному центрі ІТСА спочатку погоджуємо, потім ремонтуємо.

СКІЛЬКИ ДЛИТЬСЯ ДІАГНОСТИКА?

Діагностика в сервісному центрі ІТСА триває від 1 до 3 днів, але якщо вам необхідний швидкий ремонт, є послуга – термінова діагностика протягом 30 хвилин. Вартість діагностики в порядку черги – безкоштовно, термінова діагностика – 350 грн.

СКІЛЬКИ ДЛИТЬСЯ РЕМОНТ?

Термін виконання ремонту залежить від поломки та наявності запчастин для проведення ремонту. Як правило, крайній термін – до 7ми днів з моменту погодження вартості та термінів виконання ремонту.

ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ АВТОЕЛЕКТРОНІКИ В ОДЕСІ.

У сервісному центрі ІТСА передбачено терміновий ремонт до 30 хвилин за вас, за наявності технічної можливості. Для цього можете відвідати сервісний центр, щоб майстер оцінив складність та обсяг робіт.

ЯКА ГАРАНТІЯ?

Після проведеного ремонту дається гарантія на виконані роботи та запчастини 12 місяців, тому що ми впевнені в якості проведених нами робіт.

Google відгуки

Оставить комментарий