Термінова діагностика до 30 хвилин при вас

Запис на ремонт (048)794-44-02 та приходьте за адресою вгорі сайту

Розбилося сенсорне скло? Не поспішайте змінювати весь дисплей. Докладніше про заміну скла на iPhone

Ремонт iPhone 13 Mini/Pro/Max

Ремонт iPhone 12/ Mini/ Pro/ Max

Ремонт iPhone 11/ Pro/ Max

Ремонт iPhone SE2

Ремонт iPhone XR

Ремонт iPhone XS/XS MAX

Ремонт iPhone X

Ремонт iPhone 8/8 Plus

Ремонт iPhone 7/7 Plus

Ремонт iPhone 6/6s/6 Plus

Ремонт iPhone 5/5c/5s

Ремонт iPhone 4/4s

Зважаючи на все вам необхідний ремонт iPhone? Не впадайте у відчай, ми допоможемо вам усунути несправність. Наші майстри виконують роботи будь-якої складності, а також у нас є послуга усунення несправності за 30 хвилин при вас (за наявності технічної можливості та необхідних запчастин), на той випадок, якщо у вас немає часу чекати на телефон. Чому варто вибрати саме наш сервісний центр для відновлення телефону iPhone?:

Продукція Apple славиться своєю високою якістю, але і вона може вийти з ладу, тому давайте розберемо з чим найчастіше звертаються до сервісного центру iPhone:

  • попадання вологи під корпус айфону. У цьому випадку може вийти з ладу материнська плата, струмопровідні доріжки, контакти можуть бути окислені. Сервісні роботи після залиття відбувається так – майстри сервісного центру ІТСА замінять або відновлюють елемент, що вийшов з ладу, або необхідна буде заміна материнської плати на телефоні айфон.

  • механічний вплив – айфон впав з висоти, на нього настали або вдарили. Найчастіше це призводить до того, що перестає працювати сенсор або матриця (може з’явитися сколи та тріщини), або вискочить якийсь шлейф. У такому разі, якщо буде пошкодження шлейфу, то його поставлять на місце, або замінять, а якщо розіб’ється екран телефону, то наші інженери його поміняють на новий, що зазвичай не займає багато часу.

  • айфон не вмикається. Причиною цього може бути як перші перелічені дві, так і, наприклад, через перепади в мережі напруги. Майстер проведе діагностику, виявить несправність та проведе ремонт айфону в Одесі.

  • не працюють кнопки Home, регулятор гучності. Швидше за все це через механічне пошкодження. Вони просто змінюються і ви отримуєте повністю робочий телефон.

  • айфон не заряджається. Причини – вийшла з ладу акумулятор, гніздо зарядки або сама зарядка. У будь-якому з цих варіантів ми просто замінимо несправну частину і ви зможете й надалі користуватися своїм айфоном.

  • не бачить мережу. Це проблема в системній частині телефону і наш майстер перепрошує апарат. Зазвичай після цього телефон починає коректно працювати. Якщо це не допоможе, тоді майстер буде шукати причину в апаратній частині і усуне її.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПОСЛУГА ВІДНОВЛЕННЯ IPHONE

Якщо ви хочете зробити свій айфон і шукаєте де це буде дешевше, то наш сервісний центр ІТСА допоможе вам у цьому. Ми надаємо послуги недорого, за конкурентоспроможними цінами та вартістю, починаючи від 350 грн і залежить від складності та часу усунення неполадки. Якщо ви знаєте, що саме вийшло з ладу, тоді ви можете подивитися представлений прайс і точно знатимете у скільки вам обійдеться і яка ціна на потрібну вам запчастину.

РЕМОНТ IPHONE В ОДЕСІ Вдома

Якщо вам потрібний виїзд майстра додому, в офіс, тоді ми допоможемо вам. У нас є послуга виїзду майстра додому. Виїзд коштує – 500 грн., плюс оплата тільки за роботи та встановлену запчастину.

ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ АЙФОНІВ В ОДЕСІ

За наявності технічної можливості та наявності необхідних запчастин у нашій майстерні ми можемо здійснити послугу за 30 хвилин. Поки менеджер оформляє телефон, майстер проводить діагностику і якщо буде технічна можливість, він проведе відновлення при вас.

ВІДГУКИ

З того часу, коли наша компанія почала своє існування, ми зібрали дуже багато відгуків про роботу нашої компанії і якщо вам цікаво, то ви можете прочитати їх у наших соц.мережах або на сторінці з відгуками.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ДІАГНОСТИКА

У сервісному центрі ІТСА діагностика проводиться абсолютно безкоштовно, навіть якщо ви відмовитеся від подальших робіт.

ЯКІ ЗАПЧАСТИНИ ВСТАНОВЛЮЄМО

Ми встановлюємо лише фірмові запчастини, тому даємо на них гарантію від 1 до 12 місяців. Наш сервісний центр працює тільки з перевіреними постачальниками запчастин, що зводить до мінімуму ризики, що запчастина швидко вийде з ладу.


ПРИКЛАД ВИКОНАНОЇ РОБОТИ

Ремонт iPhone Одесса, районы города

Ремонт Айфон у центрі Приморський район

Ремонт Айфон на Черемхах Малиновський район

Ремонт Айфон на Таїрово Київський район

Ремонт Айфон на пос. Котовського Суворовський район

Ремонт Айфон Привоз / Вокзал

Google відгуки

Оставить комментарий