Термінова діагностика до 30 хвилин при вас

Запис на ремонт (048)794-44-02 та приходьте за адресою вгорі сайту

Послуга: заміна матриці на ноутбуці

Вартість: середня ціна – 1900 грн. Точно за маркуванням матриці та моделі ноутбука

Терміни: протягом дня, якщо модель популярна (80% замін). В інших випадках – 2-5 днів.

ОСНОВНІ ОЗНАКИ НЕСПРАВНОСТІ МАТРИЦІ НОУТБУКА:

 • на екрані тріщини . Якщо екран ноутбука розбитий, тріснув або потік – значить, комп’ютеру завдано фізичних пошкоджень.Необхідна замена матриці.
 • з’явилися «биті» пікселі. Биті пікселі проявляють себе як яскраві точки на екрані ноутбука. Вони виникають через вигоряння люмінофора (тобто від “старості”). Також можливий заводський шлюб на новому дисплеї ноутбука.Пікселі не ремонтуються, змінюється сама матриця.
 • на екрані вертикальні або горизонтальні смуги . Горизонтальні та вертикальні смуги на екрані ноутбука свідчать про поломку самої матриці, дешифратора, шлейфу, які виводять з ладу весь пристрій. Тільки заміна матриці чи шлейфу зможе повернути ноутбук у нормальний стан.
 • тьмяне зображення (відсутнє підсвічування). У разі якщо на ноутбуці не працює або не загоряється екран, або зображення з’являється/зникає, з ладу вийшли контакти (шлейф) матриці або сам пристрій. Якщо на екрані ноутбука немає зображення або він не горить і не показує, значить, поломка пов’язана з інвертором матриці або лампою підсвічування.

ПРИЧИНИ ВИХОДУ З БУДУ МАТРИЦІ НА НОУТБУКУ:

 • механічні впливи (удар,сильне натискання, падіння);
 • заливання ноутбука рідиною;
 • тривала експлуатація;
 • перегорання ламп підсвічування;
 • заводський брак.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАМІНА МАТРИЦІ У СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ ІТСА:

 • приносьте ноутбук із несправною матрицею до сервісного центру;
 • інженерами проводиться діагностика ноутбука;
 • менеджер повідомляє вам вартість ремонту матриці;
 • за вашою згодою виконується ремонт і ви забираєте працюючий ноутбук.

ВАРТІСТЬ (ЦІНА) РЕМОНТУ / ЗАМІНИ МАТРИЦІ НА НОУТБУКУ:

Послуга Вартість ремонту, грн. Гарантія, міс.
Діагностика в порядку черги Безкоштовно
Термінова діагностика 30 хвилин 350
Заміна матриці ноутбука/нетбука Середня ціна матриці з роботою – 1900 грн.

Якщо запчастина ваша, то 600 грн. тільки роботи з встановлення

Вартість матриці в середньому 55 $ за актуальним курсом Нацбанку. Бажаєте дешевше? Є можливість встановити нову матрицю (бу)

на роботи та запчастини 12 місяців

ПРИКЛАД ВИКОНАНОЇ РОБОТИ

Заміна матриці на ноутбуці Acer 7620

Заміна матриці на ноутбуці Toshiba A300

ВІДГУКИ ПРО РОБОТУ
 

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • досвідчені майстри;

 • фірмові запчастини з гарантією;

 • знижка для постійних клієнтів 5%;

 • демократичні ціни.

ПАЛЮВАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Матриця — рідкокристалічний дисплей вашого ноутбука. Одна з найдорожчих і найвразливіших складових, яку потрібно берегти від несприятливих впливів.

Найчастіше ремонт і заміна матриці ноутбука марок Asus, Acer, Samsung, Lenovo, HP, Toshiba, Dell, LG, Compaq пов’язані з механічними пошкодженнями, оскільки вона слабко протистоїть ударам і тиску і легко виходить з ладу . Однак бувають випадки коли матриця виходить з ладу через зношеність.

Матриці, в силу своїх конструктивних особливостей, не піддаються ремонту або вартість ремонту виявляється вищою за вартість нової матриці. Найнадійніший і найпростіший вихід із положення – це заміна матриці. В Одесі ремонт матриці ноутбука проводять у сервісному центрі ІТ аутсорсинг. Проводимо ремонт таких брендів, як Asus, LG, Acer, Samsung, Lenovo, HP, Toshiba, Dell та інших.

З чого складається матриця (екран) ноутбука

Екран ноутбука складається з таких компонентів як:

 • матриця. Це рідкокристалічний дисплей. На ньому відображається зображення. Бувають різних типів (LCD, LED, IPS), розмірів (вимірюється в дюймах) та співвідношення сторін (16:9, 16:10, 4:3)

 • лампи підсвічування. Лампа є довгою трубкою з газом невеликого діаметру (порядку 2мм). Лампа підсвічування випромінює досить сильне світло за рахунок високої напруги (близько 1000 вольт).

 • інвертор. Інвертор – перетворювач напруги. Для свічення лампи підсвічування ноутбука потрібна велика напруга малої сили струму. Інвертор і займається тим, що перетворює 5 вольт на 1000 вольт.

 • дешифратор. Дешифратор – невід’ємна частина будь-якого рідкокристалічного екрану. Розміщений він безпосередньо усередині матриці. Саме дешифратор по шлейфу надходять сигнали від відеокарти. Він перетворює їх спеціальним чином та передає на матрицю. Фактично дешифратор відповідає за те, які пікселі екрана світяться, а які ні.

 • шлейф матриці. Шлейф-це спеціальний провід, який з’єднує висновки на материнській платі (або відеокарту) разом з роз’ємом, що знаходиться на екрані. Шлейф матриці – дуже проблемна деталь ноутбука, через її нескладну конструкцію – це просто прогумований провід, а по краях вставлені штекери.

Типи матриць

____________________глянцеві

На глянцеві екрани наносять спеціальне покриття, яке візуально зменшує відстань між сусідніми пікселями, покращує контрастність та яскравість зображення. Мінус таких екранів – у них надто добре відображаються предмети, які знаходяться за спиною користувача, що дивиться на монітор: чим сильніше освітлення, тим гірше видно зображення на екрані. Матові дисплеї, як правило, зустрічаються у відносно старих ноутбуках, але і сьогодні можна купити новий ноутбук з матовим дисплеєм. Предмети у матових дисплеях не відбиваються, при цьому нові матові дисплеї відрізняє чудова контрастність. І все ж таки відстань між пікселями на них помітити легше, ніж на глянсових. Матові дисплеї коштують дешевше.

Google відгуки

Оставить комментарий