Термінова діагностика до 30 хвилин при вас

Запис на ремонт (048)794-44-02 та приходьте за адресою вгорі сайту

ПРИКЛАДИ НЕСПРАВНОСТЕЙ, ЯКІ ЗУСТРІЧАЮТЬСЯ ЧАСТІШЕ ТА СПОСОБИ, ЯКИМИ МИ ЇХ УСУНЮЄМО

  1. чистка від пилу. Якщо ваш гаджет почав зависати, сильно гріється, вмикатися-вимикатися мимоволі, швидше за все його необхідно просто почистити. Наш інженер його повністю розбере, продує та очистить від пилу.
  2. роботи з матриці, клавіатури, корпусу. Усі ці пошкодження пов’язані з механічним впливом, тобто. вловив, його вдарили чи пролили рідину. Майстер знімає стару запчастину та ставить нову.
  3. заміна роз’ємів (живлення, навушників, USB, мережі). Пристрій перестало заряджатися, немає звуку в навушниках, не вдається підключити мишку або кабель мережі? Є ймовірність, що в роз’єм потрапив бруд, вода або був удар, який вивів його з ладу. Ми почистимо роз’єм, а якщо це не допоможе, то просто замінимо.
  4. ноутбук не включається. Варіантів, чому може бути багато, але найчастіше це проблема з акумуляторною батареєю, яка підлягає заміні, та якщо був механічного на апарат чи залиття, то програмний збій. Ми подивимося ваш гаджет і за потреби встановимо необхідні програми для подальшої коректної роботи. Якщо ж була механічна дія або ви розлили рідину на ваш пристрій, тоді майстер проведе діагностику і при виявленні несправності усуне її.
  5. не бачить мережу WiFi. У тому випадку, якщо ви впевнені, що WiFi та пристрої, які його роздають працюють, тоді проблема з налаштуваннями або зламаний сам приймач сигналу. У нашому сервісному центрі допоможуть вирішити питання або встановленням/перевстановленням необхідних програм, або заміною WiFi приймача.
  6. не бачить зовнішній жорсткий диск/флешку. Проблема в USB роз’ємі, який підлягає очищенню від бруду і пилу, якщо не допоможе – заміні.

СКІЛЬКИ Ж КОШТУЄ РЕМОНТ НОУТБУКА В ОДЕСІ

Ціна послуги залежить від тяжкості несправності та витрачених запчастин. Ми тримаємо низькі конкурентні ціни та вартість робіт починається від 350 грн. Якщо вас цікавить ціна певної роботи, ви можете подивитися її в таблиці з несправностями і перейшовши за посиланням дізнатися остаточну ціну.

ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ НОУТБУКІВ В ОДЕСІ

У тому випадку, якщо у вас немає можливості чекати і гаджет необхідний якнайшвидше, у нас є послуга – термінові роботи за 30 хвилин. У цьому випадку ви сплачуєте лише за виконані роботи, без переплати за терміновість. Як можна замовити таку послугу? Ви приносите нам свій неробочий девайс, кажете менеджеру, що вам його треба зробити терміново. Менеджер його огляне, при необхідності поставить уточнюючі питання і передасть майстру на діагностику. Будьте впевнені, поки приймають та оформляють ноут/нетбук у базі інженер проведе діагностику та виявить несправність та усуне поломку. Ця послуга можлива у таких випадках:

  1. Наявність необхідних запчастин на складі.
  2. Якщо поломка не складна, така як батарея, клавіатура, матриця, блок живлення, роз’єм, шлейф. Якщо в ході діагностики виявиться, що пристрій більш серйозна поломка, тоді ви можете його залишити для подальшого робіт у нас і за 2-3 дні майстер її усуне. Після цього ви зможете забрати пристрій, або ми відправимо його кур’єром або будь-яким зручним для вас перевізником.

ВІДГУКИ ПРО СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ НОУТБУКІВ В ОДЕСІ

За час існування сервісного центру ІТСА ми обслужили понад 16000 клієнтів, чиї відгуки ви можете побачити, якщо перейдете в закладку “Відгуки” або в наших соціальних мережах.

РЕМОНТ НОУТБУКІВ ПО ВИРОБНИКАМ:

Ремонт ноутбуків в Одесі Asus

Ремонт ноутбуків в Одесі Acer

Ремонт ноутбуків в Одесі HP

Ремонт ноутбуків в Одесі Dell

Ремонт ноутбуків в Одесі Lenovo

Ремонт ноутбуків в Одесі Samsung

Ремонт ноутбуків  в Одесі Sony Vaio

Ремонт ноутбуків в Одесі MSI

Ремонт ноутбуків в Одесі Toshiba

Ремонт ноутбуків в Одесі LG

Ремонт ноутбуків у Одесі Fujitsu

Ремонт ноутбуків у Одесі Packard Bell

ПРИКЛАД ВИКОНАНОЇ РОБОТИ

ВІДНОВЛЕННЯ ASUS K50C

ЗАМІНА ПІВНІЧНОГО МОСТУ LENOVO X100

ВІДНОВЛЕННЯ ЛАНЦЮГУ ЖИВЛЕННЯ ASUS X552E

ВИКОНАНІ РОБОТИ

Відновлення Asus x550c

Заявлена ​​несправність: залили водою під час роботи

Що робилося: розбирання, чищення плати від окису, відновлення доріжок, роботи по елементах живлення, чищення клавіатури, відновлення роз’єму на матриці, чищення системи охолодження від пилу, встановлення нового шлейфу матриці, складання

Результат: всі дефекти усунуті. Пристрій працює стабільно.

Витрачений час: 4 дні

Вартість робіт: 1650 грн.

РЕМОНТ НОУТБУКІВ В ОДЕСІ, ПО РАЙОНАМ:

Ремонт ноутбуків у центрі Приморський район

Ремонт ноутбуків на Черемхах Малинівський район

Ремонт ноутбуків на Таїрово

Ремонт ноутбуків на пос. Котовського Суворівський район

Ремонт ноутбуків Привоз/Вокзал

Google відгуки

Оставить комментарий