Заправка картриджів принтерів Epson в Одесі

Друкарська техніка Epson відома завдяки струминній техніці. Багато користувачів мають принтери і МФУ цієї славної фірми. Компанія ІТС так само реалізує багато таких пристроїв. Перелік можна переглянути в інтернет магазині.

Як заправити картридж Epson?

Повинні вас засмутити, але картриджі Epson не заправляються. Чому?

  1. Чиповані картриджі. У принтерах цієї фірми йде електронний контроль чорнила, яке контролює чіп картриджа. Тобто. Кожна надрукована сторінка це мінус один до лічильника. І навіть якщо у вас буде чорнило в картриджі, але лічильник дійде до нуля, принтер писатиме, що немає чорнила, замініть картридж.
  2. Навіть якщо ви знайдете автообнулювані чіпи, то в плоскі роздільні картриджі Epson залити чорнило звичайним шприцем не вийде. Тут усе складніше. Детальна інструкція написана у нас на блозі у статті «Інструкція із заправки картриджів Epson».

Що тоді робити?

Але є вихід кращий – це сумісні витратний матеріал, а саме системи безперервної подачі чорнила (СНПЧ) і картриджі (ПЗК), що перезаправляються. Головне їхнє завдання — дати споживачеві економити на друку, не купувати (заправляти) дорогі оригінальні картриджі. Системи працюють за принципом фізики 5-го класу і не становлять небезпеку для вашого принтера. Усі подробиці можна почитати на нашому блозі у статті «Що таке СНПЧ?»

Де можна купити?

Придбати можна в компанії ІТСА. Ми займаємося продажем СНПЧ, ПЗК та принтерів із СНПЧ.

Більш інформації можна отримати у наших менеджерів за номером (048)794-44-02, (096)11-546-11

Google відгуки

Оставить комментарий